Wieczory „Tańcząca Kālī” odbywają się raz do roku w Warszawie.
Są dedykowane poszczególnym aspektom mądrości tej fascynującej tantrycznej bogini. Zatem na każdym z nich możesz poznawać kolejne oraz zapoczątkować swój intymny kontakt z nimi w swoim wnętrzu. Do tej pory odbyły się dwa: „Do czego pali się moje serce?” oraz „W Błękitnym płomieniu Kālī”. Oba zadedykowane transformacji blokujących wewnętrznych tendencji w energię klarownego i pełnego mocy działania. 

NAJBLIŻSZY WIECZÓR INICJUJĄCY cz. 3

TAŃCZĄCA KĀLĪ

Wieczór tantryczny pt. „Powiedz TAK każdej części siebie”

planowany jest na sobotę lub niedzielę 
w PAŹDZIERNIKU 2019 r., również w WARSZAWIE

Tego wieczora zaproszę Was do kontaktu z różnymi charakterami swojej psyche, jak np. wojowniczka, ofiara, dziwka, suka, kochanka, dziewica, mądra, głupia, opiekunka, liderka i poprzez towarzyszące im emocje czy stany takie, jak przyjemność, ból, radość, smutek, osąd, zazdrość, akceptacja, złość, wina, wewnętrzny blask, napięcie, rozluźnienie, wstyd, oziębłość, rozkosz, strach, bezpieczeństwo czy błogi spokój. 

Dlaczego warto? Przede wszystkim…

wychodzenia poza – jakże osłabiające – wewnętrzne zmagania w tym jaka powinnam, a jaka nie powinnam być, czy tą koncepcję bycia ‘za bardzo’ czy ‘nie wystarczająco dobrą’ 

odważnego sięgania swej emocjonalnej głębi i świadomego czerpania wsparcia i informacji płynących z każdej części siebie

spojrzenia na swoje przeciwieństwa jak na dopełnienia

odzyskania stłumionej energii, a więc swojej siły

karmienia swojej intuicji, właściwej percepcji, przebudzonej wrażliwości, zrozumienia siebie i innych 

bycia elastyczną i płynną ze sobą, by żyć w świecie z odwagą, wrażliwością i werwą 

Praktyki, jakie nas w tym poprowadzą to naturalnie będą praktyki kobiecej duchowości inspirowane tantryczną ścieżką Shakti. Obejmą m.in. taniec i ruch, uważną obecność, oddech i głos, przepływ i ekspresję emocji jako energii, wewnętrzne zapytania i wglądy, intencję, wizualizacje, czy święty dotyk.

Poznasz także te elementy mitu i cechy osobowości Kālī, które pokażą Ci jak możesz świadomie doświadczać i czerpać wsparcie z różnych części siebie.

Szczegóły dotyczące daty, lokalizacji w Warszawie oraz ceny udziału i rezerwacji miejsca, podam bliżej warsztatu. Tymczasem, jeśli chcesz je otrzymać, gdy tylko będą gotowe, poniżej zapisz się na specjalną listę.

Zapraszam, dla piękna dojrzałej kobiecości w Nas, 

Alicja

Alicja Bednarek
Yogini i Założycielka Namiętnej Obecności

Jeśli jesteś zainteresowana…

wpisz swoje imię i adres email, a jako jedna z pierwszych otrzymasz szczegóły dotyczące wydarzenia i rezerwacji miejsca dla siebie.

Co jakiś czas otrzymasz także ode mnie inspiracje, praktyki lub informacje o aktualnych wydarzeniach w formie newslettera.  Jeśli ci się nie spodoba, po prostu się wypiszesz.

Masz pytania? Skontaktuj się ze mną pisząc na info@namietnaobecnosc.pl.

Możesz być zarówno delikatna i intensywna.
Zarówno tradycyjna i rebeliancka.
Zarówno bezbronna i silna.
Zarówno romantyczna i realistyczna.
Zarówno kobieca i oceaniczna,
jednak wciąż wypełniona
nieśpiesznym. płonącym. ogniem.
Istnieje potencjał wewnątrz paradoksu.
Tam znajduje się wszechświat
różnych możliwości.

~ Victoria Ericksson